KONST / Litografier / Färglitografi 9873218
nr 987 3218
Färglitografi
'Tåg till Athen', Signerad, 131/150, motivet: 39x49
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:03:10
17/10 00:16:32
17/10 00:18:23